در مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی، رییس مجلس، در سخنانی ضدآمریکایی گفت که دونالد ترامپ، به توصیف او، “کوچکتر از آن است” که جمهوری اسلامی را از پای درآورد. لاریجانی با اشاره به سرنگون و اعدام شدن صدام حسین، مدعی شد که جمهوری اسلامی رییس جمهوری پیشین عراق را تا نابودی تعقیب کرده و به افرادی که “جانیان کاخ سفید” خواند هشدار داد که رژیم تهران آنها را نیز پشیمان خواهد کرد. این سخنان در حالی بیان می‌شود که صدام حسین در نتیجه حمله ایالات متحده به عراق بود که سرنگون شد و این نیروهای آمریکایی بودند که او را پیدا کرده و به دست عدالت سپردند.

لاریجانی در ادامه سخنان خود، به روابط کشورهای عرب منطقه با ایالات متحده نیز اشاره کرد. رییس مجلس شورای اسلامی به کشورهای عرب منطقه هشدار داد که به گفته او، جمهوری اسلامی صحنه را برای آنها “پرهزینه” خواهد کرد. لاریجانی توضیح بیشتری در این باره نداد. کشورهای عرب منطقه جمهوری اسلامی را متهم می‌کنند که با حمایت از گروه‌های تروریستی و آشوب‌طلب در این کشورها، می‌کوشد انقلاب خود را صادر کند. این سخنان رییس مجلس شورای اسلامی با فریادهای مرگ بر آمریکای نمایندگان همراه شد.

برای شرکت در مراسم سالروز اشغال سفارت آمریکا مهمانانی نیز به تهران آورده شده‌اند. یکی از این مهمانان، لوییس فراخان، رهبر یهودی‌ستیز ملت اسلام در ایالات متحده است. فراخان که مورد حمایت برخی از گروه‌های ضد دونالد ترامپ، از جمله “راهپیمایی زنان” است، امروز در تهران مدعی شد که جمهوری اسلامی بهشت زنان است و در غرب به زنان به عنوان عروسک نگاه می‌شود.