معاون اول رییس جمهوری اسلامی به شکلی تلویحی ازدعان داشت که ایران با کمبود منابع مالی روبرو است.

به گزارش خبرگزاری های حکومتی ایران، اسحاق جهانگیری امروز در همایش ملی روستا و عشایر گفت: مدیران تنها راه برطرف کردن مشکل ها نیستند. وی افزود: مدیران با انگیزه بن‌بست‌ها را می‌شکنند و مدیر باید راهکار ایجاد کند وگرنه پول به اندازه کافی وجود داشته باشد ننه جان من هم می‌تواند کار پیدا کند.

آقای جهانگیری بار دیگر به وجود وضعیت بحرانی اقتصادی در ایران اذعان کرد. وی در این باره گفت: در شرایط فعلی عرصه برای زندگی مردم تنگ شده و فشارهای اقتصادی زیاد شده است. مدیران باید تصمیمات خوبی بگیرند تا از این شرایط بتوانیم با سربلندی عبور کنیم.

این اظهارات معاون اول حسن روحانی در حالی است که به گفته رییس کمیته مزد کانون عالی شوراها میگوید عقب ماندگی مزد کارگران به بیش از یک میلیون تومان رسیده است.

فرامرز توفیقی امروز به خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران گفت: بر اساس آخرین محاسبات انجام‌شده ۸۰۰ هزار تومان عقب‌افتادگی دستمزد کارگران، تبدیل به یک میلیون و ۴۲ هزار تومان شده است. وی در ادامه با انتقاد از استیضاح وزیر کار دولت حسن روحانی گفت: وقتی نمایندگان قوه مقننه بدون اندیشه، فکر و فقط بر پایه جلب آراء حوزه انتخابیه به صورت هیجانی تصمیم به استیضاح می‌گیرند، متاسفانه شاهد آشفتگی‌های متعاقب آن نیز هستیم. و افزود: اینکه وزارتخانه‌ای بدون وزیر اداره شود و چون سرپرست ممکن است تغییر کند بگویند تصمیمات و مصوباتش لازم الاجرا نیست و هیچ توقعی از این وزارتخانه ندارند، نشان دهنده بی‌برنامگی دولت است؛ دولتی که پویا و مترقی است با عوض شدن وزرا، اهداف، چشم انداز و سیاست هایی که تدوین کرده است تغییر نمی‌کند