اعتراضات کارگری در ایران امروز نیز ادامه یافت. در اهواز، در بیست و چهارمین روز از اعتراض کارگران گروه ملی فولاد، معترضان شعار می‌دادند: “کلیدساز دروغ‌گو، کلید تدبیرت کو.”

شعار کارگران اهوازی که کنایه‌ای است به شعار انتخاباتی حسن روحانی که می‌گفت با کلید تدبیر و امید همه مشکلات را حل خواهد کرد.

معترضان همچنین در برابر دفتر محمدعلی موسوی جزایری، نماینده علی خامنه‌ای در خوزستان تجمع کرده و شعار می‌دادند: “دشمن ما همین جاست، دروغ می‌گن آمریکاست.”

کارگران فولاد به عدم دریافت ماه‌ها حقوق خود و نیز نبود مواد اولیه کافی برای ادامه کار کارخانه اعتراض دارند. کریم یاوری، مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار جمهوری اسلامی امروز به خبرگزاری مهر گفت که همه کارگران حقوق یک ماه خود را گرفته‌اند و حقوق دومین ماه از مطالبات خود را نیز تا پایان هفته دریافت خواهند کرد. کارگران فولاد همچنین خواهان آزادی اسماعیل بخشی، از نمایندگان کارگران معترض نیشکر هفت‌تپه هستند که بیش از دو هفته پیش در شوش بازداشت شد. در همین رابطه، سندیکای کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیز با انتشار بیانیه‌ای، ضرب و شتم آقای بخشی توسط نیروهای امنیتی را محکوم کرده و خواهان آزادی او شد.

در این بیانیه، ضمن تأکید بر اینکه اسماعیل بخشی مورد ضرب و شتم قرار گرفته، نسبت به شرایط او ابراز نگرانی شده است.